5. srpna 2013

NoodleTime na LetnéTak dneska jsem měla v plánu jet na nákup a dělat salát s krevetama a pak se jít dospat, protože mi pod oknem od sedmi ráno frézovali silnici nebo co. Silnice pod oknem Terezy se frézuje výhradně v 7 ráno, v den kdy má Tereza volno a tudíž může spát jak dlouho chce. Taky se při tom musí mlátit lopatou, stokrát startovat, pípat nevím čím a řvát na Frantu. Tak to je jako normálka, jistě se podobná show odehrává čas od času i pod vaším oknem. Když jsem se teda ráno vyhrabala z postele, tak mi tak nějak hned došlo, že když je fréza, tak nebudou krevety, vypila jsem čaj, sedla na kolo a jela kolem Franty s lopatou tryskem na Letnou. Snídaně a kniha v mléčném baru a pak oběd z NoodleTime ve Stromovce. Krása!

Tak já myslím, že ten NoodleTime docela stojí za to. My jsme tam dneska dali Pikantní švestkové nudle a omáčka byla fakt povedená a maso taky a nudle taky a tak byla radost. Ještě jsme to rozjeli s Asijským noodle salátem s pohankovými nudlemi a z toho jsem teda taky byla nadšená. Zelenina mňam a celková úprava mňam! Dejte si to!A hůlky s sebou a Stromovka nebo Letná a nebo pak v zimě domov. Jestli bydlíte někde poblíž, do 5km, tak rozvoz zdarma domů! Samozřejmě už jsme to začátkem ledna testovali. Funguje.


Ach, ty krabičky, švestky a saláty!
Tak myslím, že není ani co řešit, až se bude u vás v ulici frézovat a nebo se prostě nebudete cítit na vaření, tak dejte nudlím šanci a vemte si to do parku, dokud je ještě léto. Jo a kdo nerad maso, tak mu ho tam klidně nahradí tofu.
Bacha na psy a hladové holuby. 

Slunci a nudlím zdar!

Odkaz na NoodleTime web zde: http://www.noodletime.cz/index.html

1 komentář: